Linkedin

Oleje silnikowe MOL Essence z potrójną ochroną antyoksydacyjną

Potrójna ochrona antyoksydacyjna w naszych olejach silnikowych MOL Essence skutecznie hamuje szkodliwe działanie wolnych rodników, które w głównej mierze odpowiadają za proces starzenia się olejów silnikowych, dzięki czemu znacznie wydłużają okres eksploatacji oleju silnikowego i samego silnika.

Najnowocześniejsze silniki działają w bardzo wysokich temperaturach, które zwiększają obciążenie olejów silnikowych. Szkodliwe wolne rodniki tworzą się w oleju silnikowym w kontakcie z niebezpiecznymi składnikami produktów spalania paliw i tlenu. Wolne rodniki przyspieszają proces starzenia się oleju i obniżają parametry użytkowe, skracając w ten sposób okres eksploatacji silnika.

Potrójna ochrona antyoksydacyjna zapewniająca dłuższy okres eksploatacji silnika

Specjalne dodatki do olejów silnikowych MOL Essence skutecznie hamują proces starzenia się oleju silnikowego, zapewniają maksymalną ochronę przed szkodliwymi działaniami wolnych rodników, dzięki czemu znacznie wydłużają okres eksploatacji oleju silnikowego i samego silnika. Ponadto, ostrożnie zbilansowany system dodatków formuły zapewnia potrójną ochronę antyoksydacyjną w porównaniu z tradycyjnymi olejami silnikowymi, dzięki czemu okres eksploatacji oleju i silnika wydłuża się.

Udowodniona wydajność olejów silnikowych MOL Essence

Po 100 godzinach testów, odpowiadających najtrudniejszym warunkom eksploatacji, olej MOL ESSENCE 5W-40 zachował ponad 60% rezerwę okresu eksploatacji.*


*Na podstawie testów wytrzymałości oleju silnikowego MOL

Tradycyjny olej silnikowy

Złogi i zatarcia utworzone na tłoku w wyniku stosowania tradycyjnego oleju silnikowego.

MOL Essence

Tłok jest dłużej wolny od złogów dzięki potrójnej ochronie antyoksydacyjnej MOL Essence.

 
Zobacz naszą ofertę olejów silnikowych!
Oleje silnikowe MOL Essence

PUBLIKACJE DO POBRANIA

×