Linkedin

O nas

Nasze produkty wysokiej jakości są obecne w prawie 50 krajach na całym świecie. Naszym partnerom oferujemy szeroką gamę usług, a nasze 360-stopniowe rozwązanie w zakresie smarowania zapewnia optymalne wykorzystanie naszych produktów.

Jednak nasza największa zaleta to więcej niż jakość, to znaczy, jesteśmy w stanie połączyć wysoki poziom niezawodności dużego producenta z elastycznością małego producenta. Dzięki temu oferujemy organizację zadań dostosowaną do klienta, elastyczną produkcję, produkty wysokiej jakości, niezawodną logistykę oraz pełen zakres usług serwisowych.

Środki smarne MOL w skrócie

1000 produktów,
ponad
2300 klientów

Przychody ze sprzedaży: ~130 mln EUR/rocznie

EBITDA:
~20 mln EUR/rocznie

Sprzedaż w prawie
50 krajach na całym świecie

Pozycja lidera na rynku węgierskim, słowackim i chorwackim oraz wysoki potencjał do rozwoju na szczeblu międzynarodowym

Ponad
3,500 klientów

Własny dział badawczo-rozwojowy specjalizujący się w środkach smarnych, zakłady produkcyjne i laboratoria na Węgrzech i w Chorwacji

9
logistic centers

Całkowita moc produkcyjna:
130 kt

Oferta produktów spełniająca wszystkie potrzeby użytkowników w zakresie smarowania

Nasza kompleksowa oferta produktów spełnia wszystkie potrzeby użytkowników w zakresie smarowania.

Oferujemy produkty najwyższej jakości przeznaczone do samochodów osobowych, motocykli, samochodów dostawczych, maszyn rolniczych i przemysłowych.

Nasza oferta całkowicie spełnia najnowsze wymogi i standardy branżowe które zostały zatwierdzone przez wiodących producentów samochodów i maszyn.

Mamy ponad 100 zatwierdzeń branżowych i prawie 200 zatwierdzeń motoryzacyjnych oraz podejmujemy działania, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa, co gwarantuje najwyższą jakość i odpowiednie parametry użytkowe naszych produktów.

ponad
300
dopuszczeń
producentów
sprzętu
oryginalnego
Adblue Chemia
samochodowa
Produkty
specjalne
Dodatki Motoryzacyjne
środki smarne
Oleje
przemysłowe
Smary
plastyczne
Płyny używane
przy obróbce metali

Nasze usługi

Usługi
techniczne

Diagnostyka olejów
i maszyn LubCheck
Zarządzanie smarowaniem
na terenie zakładu
Opracowywanie
środków smarnych
wedługindywidualnych
potrzeb klientów
Szkolenia w zakresie
stosowania środków
smarnych
Usługi konsultacyjne
w zakresie zarządzania
stosowaniem środków
smarnych

Dzięki wszechstronnym rozwiązaniom w zakresie środków smarnych możemy spełnić nawet najbardziej złożone potrzeby biznesowe i techniczne, co zapewnia optymalne wykorzystanie naszych produktów.

Nasi partnerzy otrzymują usługi na najwyższym poziomie - od opracowania nowego produktu na zamówienie do zarządzania smarowaniem u klienta, doradztwa, szkolenia oraz diagnostyki oleju i maszyn LubCheck.

Usługi
produkcyjne

Sporządzanie
mieszanek
Marka
własna

Oprócz pomocy technicznej, dla naszych partnerów możemy również zapewnić naszym klientom wsparcie w zakresie różnych usług produkcyjnych, takich jak sporządzanie mieszanek i marki własne.

Jeden z kluczowych graczy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

Jesteśmy liderem rynku.
( Hungary, Slovakia, Croatia )
Zakład produkcyjny
środków smarnych MOL
biuro sprzedaży centrum logistyczne

Globalna obecność

Mimo że nasza dystrybucja skupia się na regionie Europy Środkowej i Wschodniej, jesteśmy również obecni na wielu innych rynkach w Europie i za granicą, działamy również za pośrednictwem naszej rozbudowanej sieci wyspecjalizowanych dystrybutorów.

Ogółem, jesteśmy obecni w prawie 50 krajach na całym świecie.

w prawie
50
KRAJACH

Środki smarne MOL
są dostępne na całym świecie

110 lat historii

110 lat

Historia środków smarnych MOL sięga 1907 r., kiedy to fabryka środków smarnych Vacuum Oil Company rozpoczęła produkcję w Almásfüzitő na Węgrzech.

Długoletnie doświadczenie, stosowanie najbardziej zaawansowanych technologii i cenna wiedza fachowa przyczyniły się do ciągłego rozszerzania asortymentu środków smarnych i środków chemicznych oferowanych przez naszą firmę oraz stworzyły podstawy dla ekspansji w regionie.

×