Linkedin

logo_mpro.png

Z przyjemnością informujemy, że Grupa MOL jest w trakcie wstępnego wdrażania usługi e-podpisu, która zastępuje podpisywanie umów w formie papierowej. DocuSign został wybrany przez Grupę MOL do wstępnego wdrożenia e-podpisu, ponieważ jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie podpisu elektronicznego na świecie.

Platforma e-podpisu firmy DocuSign pozwoli nam na zwiększenie wydajności procesu podpisywania umów. Nowa metodologia elektronicznego podpisywania umów umożliwi naszym Dostawcom złożenie podpisu w DocuSign za pomocą automatycznych powiadomień e-mail.

Szanowni Dostawcy, zależy nam na ochronie środowiska, dlatego też wdrożenie systemu DocuSign pomoże nam osiągnąć cel, jakim jest zmniejszenie liczby dokumentów papierowych wymaganych w procesie podpisywania umów. Zdajemy sobie sprawę, że zastąpienie podpisów tradycyjnych podpisem elektronicznym jest dla Państwa znaczącą zmianą, jednakże liczymy na Państwa współpracę podczas działań mających na celu utrzymywanie stałych relacji biznesowych.

O DOCUSIGN

SZKOLENIE DOSTAWCÓW

WSPARCIE DOCUSIGN

×