Linkedin

29 kwietnia stacja paliw Slovnaft Partner w Łaziskach świętowała 5 urodziny! Obiekt zlokalizowany przy ul. Powstańców Śląskich 243, należący do Firmy UNIWAR Sp. z o.o., to nowoczesny kompleks autostradowy, posiadający w swojej ofercie paliwa regularne, benzyny uszlachetnione z unikatową recepturą Drive, LPG, CNG oraz AdBlue. Na terenie stacji można również skorzystać z oferty sklepowej, restauracji, kantoru, bankomatu, WC, prysznica, punktu ładowania samochodów elektrycznych, dużego parkingu dla TIR-ów i autobusów oraz terenu rekreacyjnego dla kierowców.

Firma UNIWAR, która jest również właścicielem stacji Slovnaft Partner w Pawłowicach (ul. Katowicka 10 i 17) oraz w Górkach Wielkich, w czerwcu b.r. będzie obchodziła jubileusz 15-lecia udziału w Programie Slovnaft Partner.

Szczególne podziękowania od firmy Slovnaft Polska dla Pana Kazimierza Warszawskiego, Pani Katarzyny Warszawskiej, Pana Przemysława Tymicha i Pana Janusza Nogowczyka za wieloletnią współpracę oraz ogromny wkład w budowanie wizerunku Slovnaft Partner.

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

×