Linkedin

Filtrowanie wiadomości wg daty:

Filtrowanie wiadomości wg słów kluczowych:

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2023

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów STACJA PALIW już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy za wymianę doświadczeń podczas licznych spotkań i rozmów. Do zobaczenia za rok!

  

 

STACJA PARTNERSKA SLOVNAFT FINALISTĄ KONKURSU NIEZALEŻNA STACJA BENZYNOWA ROKU 2023

Podczas XXII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2023 jednym z finalistów konkursu w kategorii „Niezależna stacja benzynowa” została stacja Slovnaft Partner w Bilczy. Zaszczytne drugie miejsce to efekt pracy, zaangażowania i nowych inicjatyw całego zespołu, co wielokrotnie zostało docenione również przez klientów. Stacja została wyróżniona za najwyższe standardy obsługi klienta, wysoką jakość dostępnych produktów oraz niepowtarzalny wygląd. Stacja paliw Slovnaft Partner w Bilczy została otwarta w grudniu 2022 roku, a już dziś staje się jedną z najlepszych w Polsce.

 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

 

 

 

Wspieramy uchodźców z Ukrainy

Slovnaft Polska wspiera finansowo lokalne organizacje pomagające uchodźcom z Ukrainy. W grudniu przekazaliśmy darowiznę na rzecz dwóch organizacji działających w Krakowie: Internationaler Bund Polska oraz Fundacja Zustricz. Wierzymy, że przekazane środki pomogą naszym wschodnim sąsiadom przebywającym w naszym mieście.

 

Otwarcie nowej stacji Slovnaft Partner w Bilczy

15 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej stacji zrzeszonej w Programie Slovnaft Partner. Obiekt prowadzi działalność przy DK 73, prowadzącej z Buska-Zdroju w kierunku Kielc. Stacja jest czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kierowcy mogą tankować trzy rodzaje paliw PB 95, olej napędowy (w tym także paliwa Drive) oraz LPG. Na terenie stacji istnieje bezpłatny dostęp do Wi-Fi, można też zakupić podstawowe produkty spożywcze, akcesoria samochodowe oraz napić się gorącej kawy w Coffee Corner. W ramach usług dodatkowych udostępniono dwustanowiskową myjnię bezdotykową typu JET.

Jubileusz 25-lecia Slovnaft w Polsce

 Chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w uroczystości 

25-lecia obecności firmy Slovnaft na polskim rynku. 

Cieszymy się, że wraz z Państwem mogliśmy świętować nasz Jubileusz.

Doceniając Państwa zaangażowanie oraz wkład wniesiony w rozwój programu Slovnaft Partner, 

dziękujemy za dotychczasową i przyszłą współpracę!

 

  

 

 

 

Nowa stacja Slovnaft Partner we Wrocławiu

Nowa stacja paliw Slovnaft Partner zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Swojczyckiej 84, przy drodze wojewódzkiej nr 455 relacji Wrocław – Oława. Na stacji oferowane są produkty paliwowe Pb 95, ON oraz LPG. Można tutaj również zakupić butle gazowe. Stacja posiada stanowiska  myjni  bezdotykowej oraz dobrze zaopatrzony sklep, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej. To wszystko czeka na Państwa każdego dnia w godzinach 6.00 – 22.00. Do zobaczenia! 

Spotkania szkoleniowe dla Partnerów Slovnaft

Wspieramy naszych Partnerów w osiąganiu ich celów biznesowych, dlatego z początkiem czerwca odbyły się spotkania dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem sprzedażą na stacji paliw.

Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza zbuduje przewagę konkurencyjną naszych Partnerów i pomoże w realizacji wyników sprzedażowych na stacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

STATUETKA - ZŁOTY OKTAN DLA SLOVNAFT POLSKA

Podczas tegorocznych Targów STACJA PALIW zostały wręczone statuetki ZŁOTY OKTAN - najważniejsze wyróżnienie Polskiej Izby Paliw Płynnych. Z radością i dumą informujemy, że firma Slovnaft Polska została uhonorowana za działalność przyczyniającą się do rozwoju rynku paliw płynnych w Polsce.
Serdecznie dziękujemy!

XXVII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2022

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2022, które odbędą się 11-13 maja w Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Zespół Slovnaft Polska będzie do Państwa dyspozycji na stoisku D10, gdzie będzie można:

Ø  poznać zalety korzystania z kart MOL Group GOLD Europe

Ø  zasięgnąć informacji na temat smarów i olejów silnikowych MOL oraz doboru środków smarnych

Ø  przekonać się, jak wykorzystać indywidualny potencjał stacji we współpracy z siecią Slovnaft Partner

25 LAT SLOVNAFT W POLSCE

7 marca 2022 to szczególna dla nas data. Dzisiaj mija 25 lat obecności Slovnaft w Polsce.

Klientom i Partnerom Slovnaft Polska dziękujemy za wszystkie wspólne sukcesy

i nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy przez ostatnie 25 lat.

Naszej organizacji oraz Państwu życzymy kolejnych lat wzajemnej współpracy!

×