Linkedin

Filtrowanie wiadomości wg daty:

Filtrowanie wiadomości wg słów kluczowych:

Otwarcie nowej stacji Slovnaft Partner w Starej Wsi

20 grudnia tuż przed Świętami Bożego Narodzenia miało miejsce otwarcie stacji Slovnaft Partner w miejscowości Stara Wieś obok Limanowej. Stacja oferuje najwyższej jakości paliwa 95, 98, ON i ON Drive. Znajduje się tam sklep i kącik gastronomiczny, w którym można coś zjeść i napić się pysznej kawy. Zapraszamy codziennie w godzinach od 6:00-22:00.

Paliwo E10 od stycznia dostępne na stacjach

Od stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie sukcesywnie wprowadzane nowe paliwo - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10.

Benzyna silnikowa E10 zastąpi benzynę E5 o liczbie oktanowej 95, natomiast benzyna o liczbie oktanowej 98 nadal będzie sprzedawana w formacie E5.

Większość pojazdów osobowych z silnikiem o zapłonie iskrowym, wyprodukowanych po 1 stycznia 2010 roku, jest przystosowana do benzyn silnikowych E10.

 Możesz sprawdzić kompatybilność swojego pojazdu na stronie e10.klimat.gov.pl

 

Otwarcie stacji Slovnaft Partner w Dziekanowicach

Kolejna nowa stacja w barwach  Slovnaft Partner została otwarta 20 sierpnia w Dziekanowicach. Stacja oferuje najwyższą jakość paliw PB95 Drive, PB98, ON i ON Drive. Obok stacji znajduje się browar restauracyjny z pysznym jedzeniem i piwem. Stacja jest otwarta całodobowo, więc zapraszamy o każdej porze dnia i nocy.

Otwarcie stacji Slovnaft Partner w Kraszewicach

11 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej stacji Slovnaft Partner w miejscowości Kraszewice przy ulicy Grabowskiej 15. W ofercie stacji dostępne są produkty paliwowe: ON, ON Drive, PB95, LPG oraz AdBlue. Znajduje się tam również sklep, w którym można zakupić produkty spożywcze i akcesoria samochodowe. Dostępny jest kącik gastronomiczny oraz Coffee Corner, gdzie można napić się pysznej kawy. Stacja czynna jest we wszystkie dni tygodnia, w godzinach od 06:00 do 22:00. Zapraszamy do jej odwiedzenia!

Otwarcie nowej stacji Slovnaft Partner w Wieliczce

Mamy przyjemność poinformować, że 7 lipca została otwarta nowa stacja Slovnaft Partner przy ulicy Gdowskiej 72 w Wieliczce. Stacja oferuje najwyższą jakość paliw PB 95, ON oraz paliwa uszlachetnione Drive. Znajduje się tam również sklep ABC z szerokim asortymentem. Stacja otwarta jest całodobowo. Zapraszamy do jej odwiedzenia i skorzystania z oferowanych usług!

Olejowe ABC

  • Czy wiesz, dlaczego kolor zużytego oleju jest taki ciemny?
  • Podczas codziennej eksploatacji olej silnikowy zmienia kolor i staje się prawie czarny, ponieważ zawarte w nim dodatki uszlachetniające rozpuszczają i „zatrzymują” zanieczyszczenia w oleju.
  • Do oleju silnikowego może przedostać się wiele zanieczyszczeń zewnętrznych i sadzy, które nie mogą gromadzić się w silniku, ponieważ mogą spowodować uszkodzenia.
  • Olej silnikowy spełnia więc jedną ze swoich głównych funkcji utrzymując silnik w czystości i wiążąc te zanieczyszczenia, które następnie można usunąć z układu poprzez wymianę oleju silnikowego.

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2023

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów STACJA PALIW już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy za wymianę doświadczeń podczas licznych spotkań i rozmów. Do zobaczenia za rok!

  

 

STACJA PARTNERSKA SLOVNAFT FINALISTĄ KONKURSU NIEZALEŻNA STACJA BENZYNOWA ROKU 2023

Podczas XXII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2023 jednym z finalistów konkursu w kategorii „Niezależna stacja benzynowa” została stacja Slovnaft Partner w Bilczy. Zaszczytne drugie miejsce to efekt pracy, zaangażowania i nowych inicjatyw całego zespołu, co wielokrotnie zostało docenione również przez klientów. Stacja została wyróżniona za najwyższe standardy obsługi klienta, wysoką jakość dostępnych produktów oraz niepowtarzalny wygląd. Stacja paliw Slovnaft Partner w Bilczy została otwarta w grudniu 2022 roku, a już dziś staje się jedną z najlepszych w Polsce.

 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

 

 

 

Wspieramy uchodźców z Ukrainy

Slovnaft Polska wspiera finansowo lokalne organizacje pomagające uchodźcom z Ukrainy. W grudniu przekazaliśmy darowiznę na rzecz dwóch organizacji działających w Krakowie: Internationaler Bund Polska oraz Fundacja Zustricz. Wierzymy, że przekazane środki pomogą naszym wschodnim sąsiadom przebywającym w naszym mieście.

 

Otwarcie nowej stacji Slovnaft Partner w Bilczy

15 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej stacji zrzeszonej w Programie Slovnaft Partner. Obiekt prowadzi działalność przy DK 73, prowadzącej z Buska-Zdroju w kierunku Kielc. Stacja jest czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kierowcy mogą tankować trzy rodzaje paliw PB 95, olej napędowy (w tym także paliwa Drive) oraz LPG. Na terenie stacji istnieje bezpłatny dostęp do Wi-Fi, można też zakupić podstawowe produkty spożywcze, akcesoria samochodowe oraz napić się gorącej kawy w Coffee Corner. W ramach usług dodatkowych udostępniono dwustanowiskową myjnię bezdotykową typu JET.

×