Linkedin

Filtrowanie wiadomości wg daty:

Filtrowanie wiadomości wg słów kluczowych:

Jubileusz 25-lecia Slovnaft w Polsce

 Chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w uroczystości 

25-lecia obecności firmy Slovnaft na polskim rynku. 

Cieszymy się, że wraz z Państwem mogliśmy świętować nasz Jubileusz.

Doceniając Państwa zaangażowanie oraz wkład wniesiony w rozwój programu Slovnaft Partner, 

dziękujemy za dotychczasową i przyszłą współpracę!

 

  

 

 

 

Nowa stacja Slovnaft Partner we Wrocławiu

Nowa stacja paliw Slovnaft Partner zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Swojczyckiej 84, przy drodze wojewódzkiej nr 455 relacji Wrocław – Oława. Na stacji oferowane są produkty paliwowe Pb 95, ON oraz LPG. Można tutaj również zakupić butle gazowe. Stacja posiada stanowiska  myjni  bezdotykowej oraz dobrze zaopatrzony sklep, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej. To wszystko czeka na Państwa każdego dnia w godzinach 6.00 – 22.00. Do zobaczenia! 

Spotkania szkoleniowe dla Partnerów Slovnaft

Wspieramy naszych Partnerów w osiąganiu ich celów biznesowych, dlatego z początkiem czerwca odbyły się spotkania dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem sprzedażą na stacji paliw.

Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza zbuduje przewagę konkurencyjną naszych Partnerów i pomoże w realizacji wyników sprzedażowych na stacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

STATUETKA - ZŁOTY OKTAN DLA SLOVNAFT POLSKA

Podczas tegorocznych Targów STACJA PALIW zostały wręczone statuetki ZŁOTY OKTAN - najważniejsze wyróżnienie Polskiej Izby Paliw Płynnych. Z radością i dumą informujemy, że firma Slovnaft Polska została uhonorowana za działalność przyczyniającą się do rozwoju rynku paliw płynnych w Polsce.
Serdecznie dziękujemy!

XXVII Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2022

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2022, które odbędą się 11-13 maja w Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Zespół Slovnaft Polska będzie do Państwa dyspozycji na stoisku D10, gdzie będzie można:

Ø  poznać zalety korzystania z kart MOL Group GOLD Europe

Ø  zasięgnąć informacji na temat smarów i olejów silnikowych MOL oraz doboru środków smarnych

Ø  przekonać się, jak wykorzystać indywidualny potencjał stacji we współpracy z siecią Slovnaft Partner

25 LAT SLOVNAFT W POLSCE

7 marca 2022 to szczególna dla nas data. Dzisiaj mija 25 lat obecności Slovnaft w Polsce.

Klientom i Partnerom Slovnaft Polska dziękujemy za wszystkie wspólne sukcesy

i nieoceniony wkład w rozwój naszej firmy przez ostatnie 25 lat.

Naszej organizacji oraz Państwu życzymy kolejnych lat wzajemnej współpracy!

GRUPA MOL NABYWA 417 STACJI PALIW W POLSCE

Polska stanie się tym samym 10 krajem, w którym Grupa MOL będzie prowadzić swoje stacje paliw. Przejęcie pozwoli Grupie osiągnąć 3 pozycję na polskim rynku detalicznym paliw silnikowych. Częścią pakietu umów z Lotosem i PKN Orlen jest również sprzedaż PKN Orlen 185 stacji paliw z portfela Grupy MOL – 144 na Węgrzech i 41 na Słowacji. Po zakończeniu wszystkich transakcji Grupa MOL będzie obsługiwać łącznie 2390 stacji paliw w regionie i Europie Środkowo-Wschodniej, co jest zgodne ze zaktualizowaną strategią. Pakiet porozumień wciąż czeka na zatwierdzenie przez Komisję Europejską, aby dać PKN Orlen zielone światło na zawarcie fuzji z Lotosem.

STACJA SLOVNAFT PARTNER W CHĘCINACH

AdBlue - płyn, którego zadaniem jest neutralizowanie zanieczyszczeń emitowanych przez pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, jest teraz dostępny wprost z dystrybutora na Stacji Partnerskiej Slovnaft w Chęcinach.

Otwarcie stacji Slovnaft Partner w miejscowości Rojów

 

W maju odbyło się oficjalne otwarcie stacji Slovnaft Partner w miejscowości Rojów przy drodze wojewódzkiej relacji Syców - Blaszki. To już druga stacja paliw z szyldem Slovnaft Partner w powiecie ostrzeszowskim w województwie wielkopolskim, pierwsza została otwarta w marcu bieżącego roku w miejscowości Grabów nad Prosną. 

Nowa stacja oferuje benzynę 95, olej napędowy (w tym również  paliwo uszlachetnione ON DRIVE), LPG, gaz w butlach oraz AdBlue. Na stacji znajduje się tankomat dzięki czemu zakup paliwa możliwy jest przez całą dobę. W obiekcie znajduje się również sklep, kącik kawowy Coffee Corner  oraz oferta  Bistro Corner. 

 

 

 

5 urodziny stacji Slovnaft Partner w Łaziskach

29 kwietnia stacja paliw Slovnaft Partner w Łaziskach świętowała 5 urodziny! Obiekt zlokalizowany przy ul. Powstańców Śląskich 243, należący do Firmy UNIWAR Sp. z o.o., to nowoczesny kompleks autostradowy, posiadający w swojej ofercie paliwa regularne, benzyny uszlachetnione z unikatową recepturą Drive, LPG, CNG oraz AdBlue. Na terenie stacji można również skorzystać z oferty sklepowej, restauracji, kantoru, bankomatu, WC, prysznica, punktu ładowania samochodów elektrycznych, dużego parkingu dla TIR-ów i autobusów oraz terenu rekreacyjnego dla kierowców.

Firma UNIWAR, która jest również właścicielem stacji Slovnaft Partner w Pawłowicach (ul. Katowicka 10 i 17) oraz w Górkach Wielkich, w czerwcu b.r. będzie obchodziła jubileusz 15-lecia udziału w Programie Slovnaft Partner.

Szczególne podziękowania od firmy Slovnaft Polska dla Pana Kazimierza Warszawskiego, Pani Katarzyny Warszawskiej, Pana Przemysława Tymicha i Pana Janusza Nogowczyka za wieloletnią współpracę oraz ogromny wkład w budowanie wizerunku Slovnaft Partner.

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

×