Linkedin

GROWWW? ALE O CO CHODZI?

Growww to ciekawy roczny program dla studentów i studentek kończących studia licencjackie lub magisterskie, którzy myślą o zdobyciu zatrudnienia w jednej z czołowych spółek w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, a także osób posiadających mniej niż rok doświadczenia zawodowego. To nie jest tylko oferta stażu, wręcz przeciwnie, to oferta zatrudnienia na pełen etat, która zapewni ci zajęcie na cały rok. Nie podoba ci się umowa na czas określony? Nie martw się! 80% uczestników programu Growww znajduje zatrudnienie w Grupie MOL.

W Polsce reprezentuje nas Slovnaft Polska i to właśnie tam możesz pracować będąc jednocześnie częścią międzynarodowej Grupy MOL. Z tego powodu dobra znajomość języka angielskiego może okazać się bardzo przydatna.

Zapraszamy do rekrutacji wszystkich, niezależnie od specjalizacji. Nie musisz być inżynierem lub ekonomistą, żeby u nas pracować. Wiemy doskonale, że pierwsza praca może być nieco przerażająca, ale nie martw się – przez cały okres trwania programu będzie ci towarzyszył mentor.

Obecny moment to doskonały czas na dołączenie do naszego zespołu, ponieważ zmieniamy Grupę MOL na lepsze, aby stać się producentem i pracodawcą pierwszego wyboru dla naszych klientów i pracowników. Z tego powodu, wprost nie możemy się doczekać świeżych pomysłów i nowej perspektywy, które wniesiesz do naszej firmy.


T
ERAZ DOWIESZ SIĘ CO CIĘ CZEKA W RAMACH ROCZNEGO PROGRAMU GROWWW

  • Twój rok w ramach programu Growww rozpoczyna się 1 września. Już na samym początku poznasz swojego mentora i zapoznasz się z firmą w ciągu następnych kilku dni.
  • Weźmiesz udział w Dniu Wdrożenia – specjalnym wydarzeniu dla wszystkich 200 uczestników programu Growww, w którym uczestniczy także wielu kierowników i dyrektorów Grupy MOL. 
  • Przez pozostałą część jesieni będziesz brać udział w kilku programach szkoleniowych, koncentrujących się na rozwoju twoich umiejętności osobistych i zawodowych.
  • Spotkasz się ponownie z pozostałymi uczestnikami programu Growww podczas dwudniowego wyjazdu połączonego z wizytą w zakładzie produkcyjnym, w ramach Programu Edukacji Biznesowej na Węgrzech. Zawsze korciło cię, żeby zobaczyć z bliska zakład produkcyjny albo rafinerię, ale nigdy nie było ku temu okazji? Marzenia czasem się spełniają!
  • W kolejnym roku w marcu, dobierzesz członków zespołu i temat zadania na Konkurs Zespołów. Oczywiście trzeba się do niego dobrze przygotować, przemyśleć i przećwiczyć wiele rzeczy, ale być może uda ci się dzięki temu wygrać lokalny półfinał. Będziesz rozwiązywać prawdziwe problemy i zadania biznesowe, które następnie można wdrożyć w życiu codziennym.
  • W czerwcu odbędzie się finał Konkursu, na którym zjawisz się w roli uczestnika, aby zmierzyć się z najlepszymi zespołami na poziomie całej Grupy lub jako widz, aby wraz z pozostałymi uczestnikami i uczestniczkami programu kibicować i zakończyć oficjalnie rok programu Growww.
  • Jeśli współpraca będzie nam się dobrze układać, w lecie otrzymasz ofertę przedłużenia współpracy z firmą.

Administratorem Pana(i) danych osobowych jest Slovnaft Polska S.A. z siedzibą w Krakowie 30-415, ul. Wadowicka 6. Pana(i) dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby obecnej rekrutacji, w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Posiada Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych osobowych określonych w ustawie z dnia 26.06. 1974 r. Kodeks pracy oraz przepisów szczególnych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ponadto zgody mogą zostać cofnięte w zakresie przekazywania danych osobowych, których przekazania jest dobrowolne. Odbiorcami Pana (i) danych będą podmioty współpracujące z Administratorem danych osobowych. Przysługuje Panu (i) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Ma Pan (i) prawo sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych i ograniczenie ich przetwarzania jest niemożliwe w przypadku, gdy ich przekazanie jest obowiązkowe na gruncie obowiązujących przepisów prawa.

×