Linkedin
O Programie Slovnaft Partner


Program współpracy partnerskiej „Slovnaft Partner”


Program współpracy partnerskiej jest realizowany od czerwca 2006 roku. Pomysł wprowadzenia do oferty handlowej Slovnaft Polska S.A. nowego programu powstał w odpowiedzi na oczekiwania naszych dotychczasowych Klientów jak również pozostałych prywatnych operatorów stacji paliw, poszukujących rzetelnego partnera, gwarantującego dostawy wysokiej jakości paliw wraz z pełnym serwisem.

Sieć „Slovnaft Partner” to nowoczesne stacje paliw. Wyselekcjonowane stacje działające w sieci partnerskiej wyróżnia spośród innych prywatnych stacji paliw znak firmowy SLOVNAFT. Każdy kierowca tankujący paliwo na partnerskiej stacji paliw może być pewny, że otrzyma paliwo o najwyższej jakości zagwarantowanej przez producenta.

W sieci „Slovnaft Partner” oferuje zaawansowane technologicznie paliwa, benzyny i olej napędowy, tzw. paliwa uszlachetniane. Ich innowacyjny charakter oraz najwyższa jakość sprawiają, że wszyscy kierowcy tankujący na Partnerskich stacjach paliw mogą długo cieszyć się bezproblemową eksploatacją oraz niskimi kosztami użytkowania swoich pojazdów. Paliwo uszlachetnione sprawia, że samochody zwiększają swoją moc i stają się bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

W chwili obecnej program „Slovnaft Partner” obejmuje kilkadziesiąt stacji paliw na południu Polski . W najbliższym czasie planujemy uruchomienie kolejnych stacji partnerskich.

Zapraszamy na stacje paliw „Slovnaft Partner”.

×