Linkedin
Paliwa

Głównym przedmiotem działalności naszej Spółki jest hurtowy obrót paliwami płynnymi, co obejmuje import, magazynowanie oraz sprzedaż hurtową.


Oferujemy swoim odbiorcom wysokiej jakości paliwa silnikowe, paliwa lotnicze oraz paliwa rajdowe.

Slovnaft nie ogranicza się tylko do roli dostawcy paliw. Naszym celem jest nawiązanie trwałych kontaktów partnerskich z klientami hurtowymi, a zwłaszcza z tymi, którzy mają wizję rozwoju i chcą wspólnie z nami zwiększać swój potencjał i tym samym być o krok przed konkurencją.

We wszystkich działaniach w obszarze sprzedaży hurtowej kierujemy się prostą zasadą, polegającą na całkowitym otwarciu się na potrzeby i oczekiwania klientów, czerpiąc satysfakcję ze współpracy z zadowolonymi klientami. Mając za sobą potencjał Grupy MOL, zarządzającej sześcioma rafineriami o łącznym przerobie ponad 18 milionów ton ropy naftowej rocznie i dysponując ponad 1200 stacjami paliw w dziewięciu krajach, możemy zapewnić "parasol ochronny" dla wszystkich swoich partnerów. Wielkość firmy nie powinna zarazem nikogo przytłaczać. Mimo zaawansowanych procedur potrafimy działać elastycznie i dostosować się do każdego klienta.

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem? Między innymi dlatego, że nasi Partnerzy zyskują gwarancję ciągłości i terminowości dostaw paliw. W ten sposób zapewnią sobie stabilność działania. Ponadto przywiązujemy ogromną wagę do sprawnego i fachowego serwisu. To najlepiej świadczy o naszym podejściu do Klienta, o którego nie przestajemy się troszczyć z chwilą sprzedania paliwa. Przeciwnie, z każdym dniem, miesiącem, rokiem chcemy interesować się jego sprawami bardziej i oferować mu coraz to lepsze warunki współpracy, ponieważ partnerstwo zobowiązuje.

×