Linkedin

PONAD 80 POZYCJI DOSTĘPNYCH W GRUPIE MOL DLA ABSOLWENTÓW

  • Aplikacje do programu Growww, można składać do 30 kwietnia za pośrednictwem strony internetowej: https://molgroupcareers.info/en/students-and-graduates/growww-graduate-programme
  • Growww to flagowy projekt pozyskiwania młodych talentów, w ramach którego Grupa MOL rekrutuje absolwentów z maksymalnie rocznym doświadczeniem zawodowym, chcących rozpocząć karierę w jednej z największych firm w regionie.
  • O udział w programie można ubiegać się na Węgrzech, w Polsce, Chorwacji, Słowacji, Czechach, Rumunii i Słowenii.

Rozpoczął się okres składania aplikacji do programu Growww dla absolwentów. Roczny program stażowy to doskonała okazja dla świeżo upieczonych absolwentów studiów licencjackich lub magisterskich, aby rozpocząć karierę w jednej z wiodących firm regionu.

W ramach programu Growww, Grupa MOL oferuje ponad 80 wolnych stanowisk z obszaru inżynierii, biznesu, informatyki, nauk społecznych i przyrodniczych. Kandydaci z maksymalnie rocznym doświadczeniem zawodowym mogą dołączyć do firmy w centrali w Budapeszcie lub oddziałach Grupy MOL w następujących krajach: na Węgrzech w Polsce, w Chorwacji, Słowacji, Czechach, Rumunii i Słowenii.

Roczny program stażowy Growww daje młodym talentom szansę na wykorzystanie świeżych i nowatorskich pomysłów, poznanie Grupy MOL i branży, w której działa oraz wzięcie udziału w transformacji energetycznej. W okresie integracji uczestnicy programu będą wspierani przez mentorów i będą mieli możliwości rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Grupa MOL przykłada szczególna wagę do zarządzania talentami. W opublikowanej niedawno Strategii MOL 2030+ podkreśla, że dla kompleksowej transformacji firmy niezbędna jest różnorodna i integracyjna kultura korporacyjna. Talent ma największą wartość, dlatego tak duża firma, jak MOL, musi znaleźć sposób, by przyciągnąć młode talenty, rozwijać je i zatrzymać.

„To jest znakomity moment dla nowych Growwwerów na dołączenie do naszej firmy, ponieważ w naszej strategii mamy przed sobą ambitne cele. Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek i musimy przyspieszyć transformację naszej firmy. Wejdziemy do nowych gałęzi biznesowych, z których wcześniej nie korzystaliśmy i musimy być przygotowani na nowe wyzwania. Potrzebujemy różnych talentów, które pomogą nam w realizacji strategii i jej celów w mądrzejszy i szybszy sposób. Wspieramy młode pokolenia, ale też mamy wobec nich wielkie oczekiwania, ponieważ swoimi świeżymi i nowatorskimi pomysłami mogą pomóc nam osiągnąć nasze cele. Program Growww to świetny początek dla tych młodych absolwentów, którzy wyobrażają sobie swoją przyszłość w jednej z największych firm w regionie i chcieliby ją kształtować razem z nami ”- powiedziała Zdravka Demeter Bubalo, MOL Group HR SVP.

×