Linkedin

Filtrowanie wiadomości wg daty:

Filtrowanie wiadomości wg słów kluczowych:

Mecz DAC Dunajska Streda vs. Cracovia

18 lipca na stadionie w Krakowie drużyna DAC Dunajska Streda rozegrała mecz z Cracovią. Na spotkanie zaprosiliśmy Partnerów sieci Slovnaft. Wydarzenie przebiegło we wspaniałej atmosferze, a wiele podbramkowych sytuacji sprawiło, że  mecz do końca trzymał wszystkich w napięciu. Dziękujemy za wspólną zabawę! 

Stacja Slovnaft Partner w Kasinie Wielkiej - uroczyste otwarcie sklepu

W ostatnią niedzielę lipca na stacji Partnerskiej Slovnaft w Kasinie Wielkiej nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu w nowej aranżacji wnętrza, zgodnej z najnowszym konceptem sieci Slovnaft Partner. Imprezie towarzyszył zlot klubu miłośników amerykańskich samochodów Amcar Grupa Południe. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin- stacja położona jest przy DK28, na trasie dojazdu do Kasina Ski&Bike Park.

 

Stacja Slovnaft Partner w Kasinie Wielkiej w nowej odsłonie!

 

Stacja Slovnaft Partner w Kasinie Wielkiej znajdująca się przy drodze krajowej nr 28 zyskała nowy wygląd, zgodny z aktualnym konceptem sieci Slovnaft Partner. W nowoczesnym wnętrzu Klienci mają do dyspozycji strefę gastronomiczną Bistro Corner i Coffee Corner. Specjalnością restauracji prowadzonej przez Panią Ewę Zabdyr są własnoręcznie robione hamburgery.

Właścicielem obiektu jest firma AUTOGAZ STACJA NAPEŁNIANIA, MONTAŻ URZĄDZEŃ Jan Zabdyr.

 

Nowa odsłona Programu Slovnaft Partner

W ramach Programu Slovnaft Partner umożliwiamy wdrożenie naszej wizualizacji stacji paliw. Stacja Slovnaft Partner w Piekarach Śląskich, należąca do firmy Viva Inwestycje, to pierwszy obiekt w Polsce, gdzie zastosowano całościowy projekt wizualizacji stacji paliw według nowej koncepcji Slovnaft Partner. Na stacji znajduje się pierwszy w Polsce COFFEE CORNER - kącik kawowy, gdzie można delektować się pyszną kawą, a w BISTRO CORNER spróbować przekąsek na ciepło.

Freshhh2018 - konkurs dla studentów

Grupa MOL organizuje międzynarodowy konkurs w formie gry online dla studentów różnych uczelni, nazwany projektem Freshhh 2018.
Trzyosobowe zespoły mają za zadanie zbudować od podstaw wirtualny koncern naftowy, zarządzać rafinerią w ukierunkowaniu na różne produkty oraz stworzyć pakiet produktów najlepiej generujących zysk.

Nagrody i doświadczenie jak najbardziej rzeczywiste.

Studenci we wszystkich krajach mogą zarejestrować swój udział w programie na stronie www.freshhh.net do dnia 31 października 2018.


Nowa stacja w sieci Slovnaft Partner w Lipinkach

We wrześniu, sprzedaż pod logiem Slovnaft Partner rozpoczęła stacja należąca do firmy F.H.U „STEFAN” Szczepan Przyczynek. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości  Lipinki w powiecie gorlickim przy drodze wojewódzkiej 993. Stacja oferuje paliwa uszlachetnione PB95 Drive, PB98 Drive, ON Drive, ON i LPG. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu AdBlue. Przyjeżdżając na stację, klienci mają do dyspozycji zaopatrzony sklep, kącik kawowy, można skorzystać z kompresora i odkurzacza. Na stacji działa kantor wymiany walut oraz punkt opłat Monetia. Działa program kart rabatowych dla klientów stacji partnerskiej.
Ciekawostka – w miejscowości  Lipinki znajduje się jedna z najstarszych kopalni ropy naftowej.

Uniwar stacja Partnerska Slovnaft - nagrodzony podczas Gali PetroTrend 2018

Podczas uroczystej Gali XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 wręczono nagrody i wyróżnienia. W kategorii ‘Innowacja na Stacji Benzynowej’ nagrodę otrzymała stacja Uniwar – Slovnaft Partner - za rozbudowę asortymentu oferowanych paliw o sprężony gaz ziemny (CNG). Stacja ta zwyciężyła również w kategorii 'Franczyzowa/Partnerska Stacja Paliw Koncernu Paliwowego z Regionu Polska Południowa'. Stacja paliw Uniwar – Slovnaft Partner  zlokalizowana jest w miejscowości Łaziska. Jest to pierwsza i ostatnia stacja paliw na autostradzie A1 od strony Czech. Obecnie stacja ta oferuje wszystkie używane w pojazdach nośniki energii, włącznie z paliwami gazowymi oraz możliwością ładowania samochodów elektrycznych.


 

Stacja tankowania CNG oraz stanowisko ładowania aut elektrycznych na stacji Slovnaft Partner – Uniwar

23 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie stanowisk tankowania gazu CNG oraz ładowania aut elektrycznych na stacji Slovnaft Partner – Uniwar przy autostradzie A1 węzeł Gorzyce. Jest to 28 obiekt z dostępem publicznym dla tankowania CNG i druga stacja CNG dostępna bezpośrednio z autostrady (obok stacji w Poznaniu).

Stacja Uniwar, zlokalizowana przy węźle Gorzyce na autostradzie A1, jest pierwszą i ostatnią stacją paliw na autostradzie A1 od strony Czech. Stacja jest czynna w trybie całodobowym dla wszystkich klientów, w swojej ofercie posiada wszystkie rodzaje paliw (ON, Pb 95, Pb 98, AdBlue, LPG, CNG, oraz 3 stanowiska Ultra szybkiego ładowania), na stacji dostępny jest parking dla samochodów ciężarowych. Od końca grudnia działa tam również restauracja McDonald’s


Oleje i smary marki MOL wkrótce dostępne dla klientów w Polsce

Oleje i smary marki MOL wkrótce dostępne będą dla klientów w Polsce. Portfolio 900 produktów obejmujące produkty dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, a także produkty dla wszystkich segmentów przemysłowych, w tym między innymi ciecze obróbcze, oleje do zastosowań w przemyśle spożywczym i specjalistyczne smary. Produkty posiadają ponad 300 aprobat producentów pojazdów, silników i maszyn oraz spełniają najnowsze europejskie i amerykańskie specyfikacje jakościowe. Nowoczesne linie produkcyjne, własne laboratorium oraz profesjonalny pion badań i rozwoju gwarantują niezawodność produktów, które sprzedawane są już w ponad 40 krajach na świecie.

Na Śląsku nowa stacja w sieci Slovnaft Partner

Sieć Slovnaft Partner rozwija się na Śląsku. W październiku, sprzedaż pod logiem Slovnaft Partner rozpoczęła stacja należąca do firmy Viva Inwestcyje Sp. z o.o. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Ks. Jana Frenzla 11 (DK94) w Piekarach śląskich. Stacja ofertuje standardowe paliwa płynne PB95, PB98, ON oraz LPG. Dodatkowo istnieje możliwość zatankowania paliwa z segmentu Premium: oleju uszlachetnianego ON DRIVE. Przyjeżdżając na stację, klienci mogą skorzystać z nowoczesnej, trzystanowiskowej myjni bezdotykowej oraz z kompresora i odkurzacza. Przewidziane są również miejsca postojowe dla TIRa oraz zbiornik AdBlue. W najbliższym czasie firma planuje modernizację sklepu oraz przygotowanie kącika gastronomicznego dla kierowców.

 

 

 

×