Linkedin

Filtrowanie wiadomości wg daty:

Filtrowanie wiadomości wg słów kluczowych:

Specjalista ds. sprzedaży paliw

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży paliw

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie 

            Główne zadania:

⦁ sprzedaż produktów paliwowych,
⦁ obsługa klienta (osobiste wizyty, komunikacja z klientem, korespondencja, reklamacje, itd.)
⦁ prowadzenie negocjacji handlowych,
⦁ prowadzenie całokształtu spraw związanych z transakcjami od zamówienia do zawarcia transakcji,
⦁ przygotowywanie umów,
⦁ sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz sprzedaży,
⦁ kontrola uregulowania należności oraz dokładności odbiorów zgodnie z zamówieniami 
 

            Wymagania:

⦁ wykształcenie wyższe,
⦁ minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą, 
⦁ umiejętność analitycznego myślenia,
⦁ bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,
⦁ znajomość technik negocjacji oraz zasad marketingu,
⦁ bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
⦁ bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word, MS Power Point
⦁ prawo jazdy kat. B 

                      Oferujemy:

                     ⦁ ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji,
                     ⦁ przyjazną atmosferę,
                     ⦁ umowę o pracę,
                     ⦁ samochód służbowy,
                     ⦁ kompleksowy pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Weź udział w rekrutacji! Wyślij cv na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administratorem Pana(i) danych osobowych jest Slovnaft Polska S.A. z siedzibą w Krakowie 30-415, ul. Wadowicka 6. Pana(i) dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby obecnej rekrutacji, w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Posiada Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych osobowych określonych w ustawie z dnia 26.06. 1974 r. Kodeks pracy oraz przepisów szczególnych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ponadto zgody mogą zostać cofnięte w zakresie przekazywania danych osobowych, których przekazania jest dobrowolne. Odbiorcami Pana (i) danych będą podmioty współpracujące z Administratorem danych osobowych. Przysługuje Panu (i) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Ma Pan (i) prawo sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych i ograniczenie ich przetwarzania jest niemożliwe w przypadku, gdy ich przekazanie jest obowiązkowe na gruncie obowiązujących przepisów prawa.

 

 

 

 

 

 

Freshhh2018 - konkurs dla studentów

Grupa MOL organizuje międzynarodowy konkurs w formie gry online dla studentów różnych uczelni, nazwany projektem Freshhh 2018.
Trzyosobowe zespoły mają za zadanie zbudować od podstaw wirtualny koncern naftowy, zarządzać rafinerią w ukierunkowaniu na różne produkty oraz stworzyć pakiet produktów najlepiej generujących zysk.

Nagrody i doświadczenie jak najbardziej rzeczywiste.

Studenci we wszystkich krajach mogą zarejestrować swój udział w programie na stronie www.freshhh.net do dnia 31 października 2018.


Nowa stacja w sieci Slovnaft Partner w Lipinkach

We wrześniu, sprzedaż pod logiem Slovnaft Partner rozpoczęła stacja należąca do firmy F.H.U „STEFAN” Szczepan Przyczynek. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości  Lipinki w powiecie gorlickim przy drodze wojewódzkiej 993. Stacja oferuje paliwa uszlachetnione PB95 Drive, PB98 Drive, ON Drive, ON i LPG. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu AdBlue. Przyjeżdżając na stację, klienci mają do dyspozycji zaopatrzony sklep, kącik kawowy, można skorzystać z kompresora i odkurzacza. Na stacji działa kantor wymiany walut oraz punkt opłat Monetia. Działa program kart rabatowych dla klientów stacji partnerskiej.
Ciekawostka – w miejscowości  Lipinki znajduje się jedna z najstarszych kopalni ropy naftowej.

Uniwar stacja Partnerska Slovnaft - nagrodzony podczas Gali PetroTrend 2018

Podczas uroczystej Gali XVIII Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2018 wręczono nagrody i wyróżnienia. W kategorii ‘Innowacja na Stacji Benzynowej’ nagrodę otrzymała stacja Uniwar – Slovnaft Partner - za rozbudowę asortymentu oferowanych paliw o sprężony gaz ziemny (CNG). Stacja ta zwyciężyła również w kategorii 'Franczyzowa/Partnerska Stacja Paliw Koncernu Paliwowego z Regionu Polska Południowa'. Stacja paliw Uniwar – Slovnaft Partner  zlokalizowana jest w miejscowości Łaziska. Jest to pierwsza i ostatnia stacja paliw na autostradzie A1 od strony Czech. Obecnie stacja ta oferuje wszystkie używane w pojazdach nośniki energii, włącznie z paliwami gazowymi oraz możliwością ładowania samochodów elektrycznych.


 

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Po raz kolejny dzieci naszych pracowników wzięły udział w warsztatach edukacyjnych organizowanych Międzynarodowe Centrum Kultury. Były to warsztaty powiązane ze zwiedzaniem wystawy - Lwów, 24 czerwca 1937. Miasto, architektura, modernizm. Nasza spółka czynnie angażuje się w różne działania na rzecz lokalnej społeczności, między innymi wspomagamy inicjatywy Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie.

Stacja tankowania CNG oraz stanowisko ładowania aut elektrycznych na stacji Slovnaft Partner – Uniwar

23 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie stanowisk tankowania gazu CNG oraz ładowania aut elektrycznych na stacji Slovnaft Partner – Uniwar przy autostradzie A1 węzeł Gorzyce. Jest to 28 obiekt z dostępem publicznym dla tankowania CNG i druga stacja CNG dostępna bezpośrednio z autostrady (obok stacji w Poznaniu).

Stacja Uniwar, zlokalizowana przy węźle Gorzyce na autostradzie A1, jest pierwszą i ostatnią stacją paliw na autostradzie A1 od strony Czech. Stacja jest czynna w trybie całodobowym dla wszystkich klientów, w swojej ofercie posiada wszystkie rodzaje paliw (ON, Pb 95, Pb 98, AdBlue, LPG, CNG, oraz 3 stanowiska Ultra szybkiego ładowania), na stacji dostępny jest parking dla samochodów ciężarowych. Od końca grudnia działa tam również restauracja McDonald’s


Oleje i smary marki MOL wkrótce dostępne dla klientów w Polsce

Oleje i smary marki MOL wkrótce dostępne będą dla klientów w Polsce. Portfolio 900 produktów obejmujące produkty dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, a także produkty dla wszystkich segmentów przemysłowych, w tym między innymi ciecze obróbcze, oleje do zastosowań w przemyśle spożywczym i specjalistyczne smary. Produkty posiadają ponad 300 aprobat producentów pojazdów, silników i maszyn oraz spełniają najnowsze europejskie i amerykańskie specyfikacje jakościowe. Nowoczesne linie produkcyjne, własne laboratorium oraz profesjonalny pion badań i rozwoju gwarantują niezawodność produktów, które sprzedawane są już w ponad 40 krajach na świecie.

Na Śląsku nowa stacja w sieci Slovnaft Partner

Sieć Slovnaft Partner rozwija się na Śląsku. W październiku, sprzedaż pod logiem Slovnaft Partner rozpoczęła stacja należąca do firmy Viva Inwestcyje Sp. z o.o. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Ks. Jana Frenzla 11 (DK94) w Piekarach śląskich. Stacja ofertuje standardowe paliwa płynne PB95, PB98, ON oraz LPG. Dodatkowo istnieje możliwość zatankowania paliwa z segmentu Premium: oleju uszlachetnianego ON DRIVE. Przyjeżdżając na stację, klienci mogą skorzystać z nowoczesnej, trzystanowiskowej myjni bezdotykowej oraz z kompresora i odkurzacza. Przewidziane są również miejsca postojowe dla TIRa oraz zbiornik AdBlue. W najbliższym czasie firma planuje modernizację sklepu oraz przygotowanie kącika gastronomicznego dla kierowców.

 

 

 

Jubileuszowe Spotkanie Partnerów Slovnaft Polska 2017

15 listopada odbyło się Jubileuszowe Spotkanie Partnerów Slovnaft Polska 2017. Jak co roku wspólna konferencja  stanowiła wymianę pomysłów i opinii mających na celu dalsze doskonalenie naszej współpracy. Ukoronowaniem spotkania było przedstawienie teatralne w Teatrze Ludowym oraz wspólny jubileuszowy bankiet. Dziękujemy naszym obecnym partnerom za dotychczasowa współpracę i życzymy samych sukcesów w kooperacji ze Slovnaft w przyszłości. Wszystkich zaineresowanych podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.

 

Nowa stacja w sieci Slovnaft Partner

Sieć Slovnaft Partner powiększyła się w lipcu o kolejny obiekt. Nowa stacja zrzeszona w ramach sieci Slovnaft Partner należy do firmy PHU Jawis, Państwa Jedlińskich i zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 454 Namysłów-Opole, w miejscowości Biestrzykowice. Stacja oferuje standardowe paliwa płynne Slovnaft Pb95, ON i gaz LPG, a także paliwo premium – ON Drive. Oprócz oczywistych udogodnień dla kierowców, jak kompresor i odkurzacz obiekt posiada również małe bistro, a w niedalekiej przyszłości właściciele planują otwarcie myjni samoobsługowej.

×