Linkedin

Filtrowanie wiadomości wg daty:

Filtrowanie wiadomości wg słów kluczowych:

Miło nam poinformować, że w dniach 29.06-02.07 Slovnaft Polska był obecny w Mikołajkach podczas Rajdu Polski, będącego jednocześnie jedną z Eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Wraz z zespołem Panta Distribuzione S.p.A. odpowiedzialni byliśmy za dostawę paliwa rajdowego Panta MAX WRC dla wszystkich załóg startujących w Rajdzie. Warto tu nadmienić, że Panta Distribuzione S.p.A. z siedzibą we Włoszech, należy również od 2007 roku do Grupy MOL.   

Podczas uroczystej gali  17-tego Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2017 została wybrana najlepsza stacja benzynowa roku. Nagrody zostały zaprezentowane w 13 kategoriach.

Zwycięzcą konkursu Stacja Benzynowa Roku 2017 została Stacja Paliw Uniwar - Stacja Partnerska Slovnaft, która zwyciężyła także w dwóch innych kategoriach: Franczyzowa Partnerska Stacja Benzynowa Koncernu Paliwowego Regionu Polska Południowa oraz Nowy Obiekt.

Stacja paliw Uniwar zlokalizowana jest w miejscowości Łaziska przy ul. Powstańców Śląskich 243. Jest to pierwsza i ostatnia stacja paliw na autostradzie A1 od strony Czech.

Jest to również pierwsza w Polsce stacja, na której umożliwiona została akceptacja kart Grupy MOL.